معرفی ۵ عطر مردانه با رایحه گرم – بهترین عطرهای مردانه ۲۰۲۰ با رایحه گرم

معرفی عطرهای مردانه گرم

عطر گرم مردانه محصولی بسیار مناسب برای فصول سرد سال است. در این مطلب به معرفی ۵ عطر مردانه با رایحه گرم و بهترین عطرهای مردانه ۲۰۲۰ با رایحه گرم پرداخته ایم. همچنین در پایان لیستی تهیه کرده ایم از مهمترین نت های گرم عطرهای مردانه که در انتخاب عطر گرم مردانه به شما کمک خواهد کرد.

بهترین عطرهای گرم مردانه

بهترین عطرهای گرم مردانه قبل از هرچیز باید ماندگاری بالایی داشته باشند. در زمستان باید از عطرهای قوی تر و با نت های چوبی و تند استفاده کنید. در ادامه ۵ ادکلن منتخب جزیره عطر را که به رایحه گرم معروفند معرفی کرده ایم.

عطرهای معرفی شده در این مطلب همگی در ایران و جهان به عطر گرم مردانه معروفند و با قیمت های مختلفی می توانید نسخه های مختلف آن را تهیه کنید. برای تهیه این عطرها می توانید به فروشگاه اینترنتی جزیره عطر سر بزنید و به صورت دقیقتری با خصوصیات آنها آشنا شوید.

عطر شماره یک: عطر مردانه گرم ولنتاینو

عطر گرم مردانه ولنتاینو

عطر ولنتاینو از محبوب ترین عطرهای گرم مردانه موجود در بازار است. این عطر مدرن رایحه بسیار معطر و دل انگیزی دارد. رایحه این عطر به سمت تندی تمایل دارد. ترکیب بویایی ولنتاینو شامل رایحه های مریم گلی، وتیور دودی، نمک معدنی و زنجبیل می شود که تندی آن را بیش از پیش می کنند.

این عطر اصلیت ایتالیایی دارد و ۵۰ سال است که از بهترین عطرهای هر ساله به شمار می آید. در سال ۲۰۲۰ هم عطر ولنتاینو همچنان توانسته است محبوبیت خود را بین آقایان طرفدار عطر گرم حفظ کند.

عطر شماره دو: عطر مردانه گرم و شیرین دانهیل

عطر گرم مردانه دانهیل

دانهیل از برندهای بسیار محبوب در بین عطرهای مردانه است. این عطر مردانه گرم رایحه تند، تلخ، گرم و خوراکی و طبیعت شرقی گلی دارد. نت های این عطر انگلیسی را میوه ها، چوب، مرکبات، خاک و گیاهان معطر و گل ها تشکیل می دهند. دانهیل برای آقایان طرفدار عطر گرم که ظاهر کلاسیک دارند بهترین انتخاب ممکن است.

عطر شماره سه: عطر مردانه گرم کارولینا هررا مدل CH Men

عطر گرم مردانه کارولینا هررا

عطر مردانه گرم کارولینا هررا عطر گرم دیگری است که در بین آقایان طرفداران بسیاری پیدا کرده است. نوع رایحه کارولینا هررا تند، شیرین و گرم و خوراکی است. مرکبات، گل، میوه و گیاهان معطر و چوب نت های اصلی این عطر را تشکیل می دهند.

این عطر آمریکایی در سال ۲۰۰۹ میلادی به بازار عرضه شد. کارولینا هررا در دسته عطرهای چوبی قرار می گیرد. شیشه کتابی و چرمی این عطر ظاهری جذاب به آن داده است. نت ابتدایی شامل ترنج، گریپ فروت و علف است و در نت میانی و پایه ترکیب جذاب و کمی شیرین و تند زعفران، جوز هندی، یاس و بنفشه و عنبر، مشک، خزه بلوط، چرم و چوب بیش از سایر نت ها به مشام می رسد.

عطر شماره چهار: عطر گرم مردانه سن لورن La Nuit de l’Homme

عطر گرم مردانه سن لورن

عطر گرم مردانه سن لورن از آن عطرهای مردانه بسیار گرم است. این را می شود از ترکیب ادویه ای و تا حدی چوبی آن به خوبی تشخیص داد. نت آغازی عطر از هل است. در نت میانی ترکیب بویایی ترنج، اسطوخودوس و سدر به مشام می رسد. در نت پایه آن رایحه های زیره و خس خس بیش از سایر رایحه ها غالبند.

عطر شماره پنج: عطر گرم مردانه آمواج Epic

عطر گرم مردانه آمواج اپیک

آمواج اپیک عطری جدید و لوکس است که به صورت اختصاصی برای مردان طراحی شده است. این عطر در دسته عطرهای شرقی چوبی قرار می گیرد. رایحه جوز هندی، فلفل صورتی، هل، زیره، زعفران، صمغ کندر ترکیب بویایی ابتدایی آن را تشکیل می دهند.

در ادامه رایحه شمعدانی، صمغ درختچه مر به مشام می رسد و در نهایت نت پایانی این عطر گرم مردانه شامل ترکیبی از روایح دودی، چوب صندل سفید، چرم , مشک، فیبر بیدستران، بوته وحشی جاوی، سدر،عود، نعناع هندی می شود.

لیست نت های عطر گرم مردانه

رایحه های عطرهای گرم به نسبت سایر رایحه ها بسیار سنگین است و به همین دلیل عطرهای گرم برای زمستان بهترین انتخاب می توانند باشند. از طرفی ادکلن های گرم برای مراسم های رسمی و ملاقات های کاری انتخاب هوشمندانه ای به حساب می آیند. این عطرهای گرم مردانه می توانند قدرت و جذبه یک مرد را بیش از پیش جلوه بدهند.

اما چه رایحه هایی گرمند؟ رایحه هایی مانند وانیل، عنبر، چوبی ، ادویه ها، شکلات و… حس گرما را در ما ایجاد می کنند و دمای بدن ما را بالا میبرند. از طرفی رایحه های شرقی گرما و تندی مناسبی دارند. در این بین عطرهای چوبی از گرم ترین عطرهای مردانه به حساب می آیند. به طور کلی می توان گفت رایحه های دارچین، وانیل، یاسمن و ارکیده از رایحه های گرم و شرقی مردانه اند.

همچنین رایحه های چوبی مثل صندل، صدر، کهربا، عنبر و… از گرم ترین عطرهای مردانه هستند. در این مطلب قصد ما معرفی عطرهای مردانه گرم و آشنایی شما با بهترین عطرهای مردانه ۲۰۲۰ با رایحه گرم بود. اگر شما هم تجربه استفاده از عطر گرم مردانه دارید حتما در بخش ارسال نظرات می توانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و به غنی تر شدن این مطلب کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید